Лаптоп Dell Latitude 5490

26.500,00 ден

A – Class Refurbished

Intel(R) Core(TM) i7-8650U CPU @ 1.90GHz
16GB DDR4
256GB SSD NVMe
A class Battery
14.0” LED Full HD Screen
Backlight keyboard
Original adapter

6 Month warranty

Нема на залиха

SKU: LATITUDE5490I7 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп Dell Latitude 5490
X