Лаптоп Dell Latitude 5490

24.500,00 ден

A – Class Refurbished

Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz
8GB DDR4
256GB SSD NVMe
A class Battery
14.0” LED Full HD Screen
Backlight keyboard
Original adapter

6 Month warranty

SKU: LATITUDE5490 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп Dell Latitude 5490
X