Десктоп Компјутер Dell OptiPlex 5050

17.900,00 ден

Intel Core I5-6500 Processor / 16GB 128GB SSD NVMe / 500GB HDD / Intel HD Graphics2x Frontal USB 2.0 / 2x Frontal USB 3.0 / Mic+Audio 6x USB 3.0 / Serial Port / VGA Port / 2x DP / SD Card Slot Audio 3.5mm + Mic 3.5mm PS PortMouse and Keyboard / ODD12 month warranty

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Десктоп Компјутер Dell OptiPlex 5050
X