Десктоп Компјутер HP EliteDesk 800 G1 TOWER

14.000,00 ден

Intel Core i5 (4th Gen) 4570 CPU
4GB DDR3 RAM
240GB SSD
Intel HD Graphics
2x 3.0 USB Ports Frontal
DVD+RW
USB keyboard + USB mouse

3 месеци гаранција

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Десктоп Компјутер HP EliteDesk 800 G1 TOWER
X