Лаптоп Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 Type 81W1

Продажба!

20.500,00 ден

  • AMD Ryzen™ 5 3500U Processor(Ryzen 5 3500U)8GB DDR4
    256GB SSD NVMe / A class Battery
    15.6” LED Narrow Full HD Screen / Backlight keyboard
    Original adapter / 2 USB 3.2 Gen 1DC-in Jack (Round);
    Micro SD Card Reader; Combo of 3.5mm Stereo Headphone Output; HDMI
SKU: LNVIDEAPAD Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 Type 81W1
X