MX Anywhere 3 w/Bluetooth Multi-device rose, Unify

4.970,00 ден

MX Anywhere 3 е врвна разноврсност со извонредни перформанси. Компактниот глушец е дизајниран за мобилна работа – од домашна канцеларија, до кафуле, до салон на аеродромот.

SKU: MXANYWHR3 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

24 Месеци гаранција

MX Anywhere 3 w/Bluetooth Multi-device rose, Unify
X