Лаптоп Lenovo ThinkPad T550

Продажба!

22.900,00 ден

Intel Core i5-5300U
8GB /512GB SSD
15.6″ FHD IPS Screen / Intel HD Graphics
Passes 11 Military Spec Tests
Dolby® Advanced Audio™ Speakers
11.02″ x 9.92″ x 0.88″ (380 mm x 252 mm x 22.4 mm)
Up to 24 hours (116 Wh)
Standard and Backlit Keyboard
With Next generation Clickpad
1 x VGA
1 x mini DP
3 x USB 3.0
1 x Integrated Smartcard Reader
1 x Mic/headphone combo
1 x RJ45
1 x FPR
4-in-1 card reader (SD, MMC, SDHC, SDXC)
Adapter
6 month warranty

SKU: LENOVOTHINKT550 Категории: , Ознаки: , , , , ,

Опис

*Сааф Ком Дооел не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.

* Сааф Ком Дооел го задржува правото за промена на цените без претходна најава.

*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Лаптоп Lenovo ThinkPad T550
X